Kolekcja biletów

Jestem kolekcjonerem pamiątek sportowych, głównie  biletów piłkarskich  z małopolski, a szczególnie wejściówek ze spotkań krakowskiej Wisły.

Początki kibicowania Białej Gwieździe to zamierzchłe czasy II ligowe i debiut w 1988 roku na meczu z Igloopolem Dębica.

W  1996 roku po raz pierwszy miałem realną  styczność  z  kolekcjonowaniem, uczestnicząc w spotkaniu na Międzynarodowej Giełdzie Pamiątek Sportowych w Krakowie.

W taki  sposób zaczęła się moje przygoda z tym hobby, która nieprzerwanie trwa do dziś, czego zwieńczeniem jest strona internetowa, na której się znajdujesz.

Od 23 lat staram się uzupełniać moją kolekcję (prawie 1400 biletów ), pasjonując się chwilami, gdy udało się zdobyć, kupić czy wymienić bilet, na który czekało się długie lata, a także ciesząc się z faktu, że w kolekcji nadal są spore braki, co mobilizuje mnie do ich uzupełnienia.

Mijają właśnie 4 lata, od kiedy istnieje strona kolekcjabiletow.pl.

Wraz z nadejściem 2020 roku, postanowiłem zmienić zupełnie jej szatę graficzną, aby stała się czymś więcej niż tylko zwykłą stroną o pamiątkach.

W chwili, aktualnie największego od wielu lat kryzysu piłkarskiej sekcji Wisły Kraków, właśnie promowanie tego klubu, przez pryzmat osiągnięć na arenie krajowej i wspaniałej karty historii na europejskiej scenie, wydaje mi się wyjątkowo zasadne i potrzebne drużynie z Reymonta 22.

Planuję  witrynę  kolekcjabiletow.pl , aktywniej promować, nie tylko wśród znajomych kibiców, kolekcjonerów, ale również na innych portalach o tematyce piłkarskiej, aby zarażać innych do tego, aby pamięć o ich ukochanych klubach nigdy nie zaginęła.

Z  kolekcjonerskim pozdrowieniem,

Mariusz

 

Ps. Podziękowanie dla mojej żony, bez której nie byłoby tej strony, zawsze mnie  wspiera w tej pasji  i motywuje do  promowania tego projektu.

 

Galeria biletów została podzielona na zakładki według chronologicznego klucza:
bilety z meczów ligowych i towarzyskich
bilety z meczów pucharowych

1343

bilety z meczów ligowych

115

biletów z meczów pucharowych

289

pamiątek z meczów pucharowych

Masz pomysł rozwoju strony? Jesteś zainteresowany współpracą?