Jestem kolekcjonerem pamiątek sportowych, głównie  biletów piłkarskich  z małopolski .

 W  1996 roku po raz pierwszy miałem styczność z biletami, uczestnicząc w spotkaniu na Międzynarodowej Giełdzie Pamiątek Sportowych.

W taki  sposób zaczęła się moje przygoda z tym hobby, czego zwieńczeniem jest strona internetowa, na której się znajdujesz.

Od prawie 20 lat staram się uzupełniać moją kolekcję, pasjonując się chwilami, gdy udało się zdobyć, kupić czy  wymienić bilet, na który czekało się długie lata, a także ciesząc się z faktu, że w kolekcji nadal są spore braki, co  mobilizuje mnie do dalszej aktywności na tym polu.

Przez ten czas  nauczyłem się cierpliwości w zbieraniu pamiątek, co owocuje ponad tysiącem biletów Wisły Kraków i  sporej ilości pamiątek pucharowych tego klubu.

Nadrzędnym zadaniem jakie postawiłem sobie tworząc tą witrynę, jest chęć propagowania wśród fanów piłki nożnej tej pasji.

Skoro znalazłeś się na tej stronie, to chciałbym namówić Cię  do zbierania pamiątek sportowych, to hobby, które wciąga.

 

Z  kolekcjonerskim pozdrowieniem,

Mariusz

Ps. Specjalne podziękowanie dla mojej żony, bez której nie byłoby tej strony, za to, że zawsze mnie  wspiera w tej pasji  i inspiruje do aktywnego promowania tego projektu internetowego.